Metoda


Buldog Angielski wierzą, że istnieje język go używać w praktyce osiągnąć swoje cele i sprostać wyzwaniom, marzenia i plany, dostarczać informacji i wyrażania siebie. Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby upewnić się, że to, czego uczą się w klasie, można zmaksymalizować świecie rzeczywistym.

 

 bulldg no txt  Co sprawia, że kurs BULDOG ANGIELSKI wyjątkowy?

Buldog Angielski prowadzenia skutecznego nauczania i dbać o swoje wykształcenie i wydajności pracy. Jesteśmy firmą rodzinną, co oznacza, że dbamy o jakość nauczania, ze szczególnym ostrożnością i uwagą. Tu nie mamy do czynienia z bezdusznego traktowania, jak w sieci szkół, gdzie patrzy na nauczycieli i uczniów jako istotna część działalności handlowej. W naszej szkole można poczuć się jak VIP – wygodnie otaczają złożony indywidualną opiekę i uwagę nauczyciela i całego personelu. W małych grupach możemy bezpośrednio podejście do każdego studenta i poznać swoje mocne i słabe strony.

Nasz kurs został przygotowany na najwyższym poziomie przez wybitnie wykwalifikowanego właściciela i dyrektora szkoły Gary Clark. Utworzony w celu rozpoznawać i reagować na wszystkie potrzeby każdego ucznia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w niektórych z najbardziej znanych szkół języka angielskiego, Gary Clark, właściciel szkoły, twórca kursów autorskimi Buldog Angielski osobiście trenować i monitorować postęp wszystkich klas. Wyróżnia się specjalne i indywidualne podejście do każdego ucznia, wiedzy, a przede wszystkim miłości i pasji do nauczania.

Buldog Angielski jest jednym z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych szkół w Krakowie, gdzie, dzięki profesjonalnemu podejściu do nauczania i K lienta proces, przyjazny personel, sprzęt unikalemu, jak również nowoczesne pomoce naukowe, poczujesz się wyjątkowo i komfortowo.

Być może to jest powód, dlaczego ponad 90% naszych studentów pochodzi z powrotem do nas. Coraz więcej osób wydaje pozytywną opinię o nas, zalecane nas do swojej rodziny i przyjaciół. Studenci wybierają Bulldog Angielski ponieważ widzą rezultaty i efekty uczenia się w naszej szkole, jak nasze nauczycieli i pracowników i know będą podawane na poziomie VIP za rozsądną cenę.

 

  

bulldg no txt  Czy kursy w buldog angielski są skuteczne?

Nasi uczniowie i ich rodzice często mówią nam, jak skuteczne są nasze kursy i jak wielkie zmiany nastąpiły w podejściu do korzystania z języka angielskiego przez naszych studentów. Zajęcia w Buldog Angielski to przede wszystkim zabawa i ekscytujące, i to radykalnie wpłynąć na osiągnięte wyniki i rezultaty.

Jest bardzo ważne, żeby nauczyć się języka, który jest używany w życiu codziennym. Z kursów w Buldog Angielski uzyskać motywacji, pewności siebie i umiejętności, które odnoszą się do realnych, codziennych sytuacjach. Wspólnie możemy osiągnąć ten cel, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z różnic potencjału każdego studenta, a mniej lub bardziej rozwinięte zdolności absorpcji nowej wiedzy. Każda grupa stworzyła swój własny indywidualny program dostosowany do studentów. Wszystkie lekcje są starannie przygotowywane przez nauczyciela, w taki sposób, aby zmaksymalizować dostosować się do potrzeb językowych osób. Nasze zajęcia zawsze będzie przyjemne, pouczające i niezapomniany, bo każdy godzinnych zajęć, które spędzają na nauce z nami, będziemy poświęcać dodatkowego czasu na jej przygotowanie. Podejście do jakości bardzo poważnie, zobaczysz.

 

 

 bulldg no txt  Co wyróżnia BULDOG ANGIELSKI od innych szkół?

Ważnym aspektem Buldog Angielski jest skupienie się na zastosowaniu języka angielskiego w praktyce. Nasze podejście „360 stopni” opiera się na równi gramatyka, słownictwo, wymowę, mówienia, słuchania, czytania i pisania, i opiera się na standardach efektywności Rady Europejskiej, aby zapewnić praktyczne, użyteczne i trwałe rezultaty w nauce.

„Do naszych studentów do efektywnego posługiwania się językiem angielskim?”, „Czy rozumieć język jest użyteczne dla naszych uczniów?” – Są to pytania, które zadajemy sobie ciągle, i podjąć kroki, aby upewnić się, że odpowiedź zawsze będzie „TAK”.

 

 

bulldg no txt  Na jakim poziomie będę się uczyć?

Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do szkoły Buldog Angielski, oznacza to, że jesteś osobą, która chce się uczyć angielskiego w celu wykorzystania go w praktyce. Dlatego wszystkie nasze kursy są zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania europejskiej Język Rady (CEFR), który promuje metody nauczania języka, że niezależność kształt myślenia, oceny i działania, w połączeniu z umiejętnościami sprawnego funkcjonowania społeczeństwa. Normy te są akceptowane na całym świecie w odniesieniu do języków używanych w praktyce. CEFR precyzyjnie definiuje sześć poziomów zaawansowania. Na przykład, głośnik na poziomie A1 w języku hiszpańskim będzie w stanie zapewnić takie same informacje jak osoby mówiącej na poziomie A1 w języku angielskim. Skala zaczyna się na poziomie A1 (poziom podstawowy), a kończy na poziomie eksperckim (C2). Po naszym teście, sprawdzenie umiejętności językowych, będzie zalecamy poziom CEFR będzie dla ciebie odpowiedni.

 

 

 bulldg no txt  Jakie inne korzyści płynące z nauki w buldog angielski?

Indywidualne merytoryczna zawartość kursu, nowoczesne pomoce dydaktyczne, przytulne miejsca, grupy intymne, przyjazny personel i doskonałe nauczycieli to cechy, które są zawarte w kursach Buldog Angielski. Wszystko to sprawia, że lekcje odbywają się na poziomie VIP; ani:

Wszystkie nasze grupy są grupami „Comfort”, co oznacza niewielką liczbę osób (4-6 uczniów) i zapewniają Ty lub Twoje dziecko uwagę MAXIMUM nauczyciela i wsparcie w trakcie nauki

Nowoczesny sprzęt, tablice interaktywne oraz stosowanie tabletek w klasie uczyni Państwa lub Państwa pociechom wiele radości i zabawy

Nasz każdy student otrzyma folder, w którym się zebrać wszystkie materiały dostarczone, tworząc w ten sposób swoją ofertę o postępach w nauce i organizowania własnej pracy.

 • na koniec semestru, każdy otrzymuje szczegółowy raport na temat wyników jego nauczania

  na koniec roku wydany specjalny certyfikat zakończenia

  Umożliwiamy bezpłatny dostęp do naszej biblioteki

  Zapewniamy regularne informacje o naszej działalności

  Oferujemy system nagród za dobrą pracę, z prawdziwymi niespodzianki dla najmłodszych uczniów

  Gwarantujemy miłą i bezpieczne środowisko dla dzieci

  Przygotowujemy programy płatności w ratach

  Organizujemy regularne konkursy z nagrodami

up  UpArrow

 

 

Bulldog Angielski why our lessons are unique from Bulldog Angielski on Vimeo .

przyslowia4