Kursy


 

Jeśli oczekujesz kursu, który sprawi, że zaczniesz mówić płynnie po angielsku, poprawisz umiejętność komunikacji, włączysz się w cały proces nauczania, wzmocnisz swoją wiedzę, pewność siebie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone konkretnymi i solidnymi wynikami, wybierz Bulldog English.

SEMESTR WIOSENNY ’17 / kursy rozpoczynają się 27 lutego

Szybkie linki

purple-circle  Kursy dla dzieci w wieku 5-10 lat              Sprawdź 

purple-circle  Kursy dla młodzieży w wieku 11-17 lat    Sprawdź 

 

 

bulldg no txt Kursy dla dorosłych

 

 

Korzystając ze specjalnie wyselekcjonowanych źródeł nauczania i nowoczesnego wyposażenia, zaczniesz mówić po angielsku już po 1szej lekcji. Nasze zajęcia są aktywne, kooperatywne, dyskursywne i zawsze motywujące. Szkoła Bulldog English jest bardzo ruchliwym i aktywnym miejscem, gdzie studenci w każdym wieku biorą odpowiedzialność za swoją naukę. Pokażemy Ci jak odkryć nowy język w znaczących kontekstach, dostrzegać różnicę między znaczeniami, doskonalić efektywny styl zapamiętywania, co pozwoli w spontaniczny i skuteczny sposób komunikować się w praktyce. Nasze zajęcia dla dorosłych są przygotowane na najwyższym poziomie, dlatego możesz mieć pewność, że będziesz prowadzony przez nasze kursy ze wsparciem oraz przydatnymi i realistycznymi przykładami. Będziesz poznawać koncepcje i możliwości w rzeczywistych sytuacjach, co zwiększy efektywność posługiwania się jezykiem angielskim poza szkołą. kursy dla doroslych

 

 

bulldg no txt  Kursy Lower-primary dla osób w wieku 5-7 lat

 

 

Nasze kursy dla dzieci w wieku 5-7 lat zapewniają poczucie dynamicznej i niezapomnianej przygody w odkrywaniu języka angielskiego przez Twoje dziecko. Poprzez energiczne gry i zabawy, piosenki, twórcze zadania manualne, opowiadania i konkursy, Twoje dziecko będzie miało przewagę w zakresie rozpoznawania i mówienia po angielsku. Na tym kursie Twoje dziecko nauczy się podstawowego słownictwa i gramatyki oraz będzie w stanie używać tych umiejętności w praktycznym komunikowaniu się. Nasze wysokiej jakości lekcje są bardzo kreatywne i pozostają niezapomniane, mając na celu zwiększenie zaufania i zainteresowania nauką języka angielskiego.

 

bulldg no txt Kursy Upper-primary dla osób w wieku 8-10 lat

 

Kursy Upper-primary dla 8-10latków odwołują się do lubiącej zabawę natury dziecka, poprzez stymulowanie młodych, energicznych umysłów grami, zagadkami, zadaniami manualnymi, piosenkami, teledyskami i działaniami teatralnymi. Pewność siebie Twojego dziecka w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu wzrośnie błyskawicznie, podobnie jak zdolność do posługiwania się językiem angielskim w rzeczywistych sytuacjach. Dzięki pełnym pozytywnej energii, różnorodnym zajęciom, wyobraźnia Twojej pociechy będzie rozwijać się, a wzrastająca dojrzałość będzie starannie wykorzystywana w specjalnie dobranych zajęciach i wyzwaniach, przy czym nie zniechęci to dziecka do dalszego poznawania języka angielskiego.

 

 

 

table_dzieci

See?                                                                                           do góry  UpArrowSee?

bulldg no txt Kursy Lower-secondary dla osób w wieku 11-14 lat

 

Kursy dla osób w wieku 11-14 lat włączają w naukę szybko rozwijający się umysł dziecka poprzez zabawę, konkursy, wyzwania i kreatywność. Na tym etapie Twoje dziecko jest w stanie pracować na innych, abstrakcyjnych obszarach języka, a także odnosić się do bardziej dojrzałych tematów zewnętrznego świata. Nasze zajęcia odzwierciedlają to i zaczynają wprowadzać więcej wyzwań i złożoności. W celu wykonywania zadań, prowadzenia negocjacji i tworzenia w nowym języku, Twoje dziecko będzie współpracować z innymi w parach lub drużynach. Studenci tego kursu mają większy dostęp do naszych zasobów naukowych, używają tabletów, tablic interaktywnych, jednojęzycznych słowników, korzystają ze zbiorów naszej biblioteki, co wzmacnia pozytywne umiejętności uczenia się i utrwalania języka.Kursy Lower-secondary są pełne zabawy, radości poznawania oraz zwiększają pracowitość i solidność uczniów.

 

bulldg no txt Kursy Upper-secondary dla osób w wieku 15-18 lat

 

Nasze kursy dla osób w wieku 15-18 lat są przygotowane tak, aby zapewnić nastolatkom doskonałe uzupełnienie wiedzy poprzez mówienie – które jest naszym priorytetem, rozwój umiejętności słuchania i pisania, a także zwiększenie zasobów budowania gramatyki i słownictwa. Na zajęciach, wraz z Twoim dzieckiem, będziemy poruszać tematy bardziej dojrzałe, ze świata nastolatków i ich zainteresowań. Wyzwania na kursach Upper-secondary są zaawansowane i zawierają wiele kluczowych cech kursów dla dorosłych. Przykładowo, uczniowie są zachęcani do odkrywania dla samych siebie nowego języka w różnych kontekstach, zaangażowania w dyskusje, pracy zespołowej, umiejętności negocjacji i prezentacji, natomiast kreatywność i twórczość polegają bardziej na pracy w internecie, multimediach, prywatnych poszukiwaniach. Młodzież na kursach w Bulldog English osiągają poważne cele, jednakże w tej drodze towarzyszy im mnóstwo zabawy i przyjemności.

table_nastolatkow
See?

See?
bulldg no txt  Zajęcia indywidualne dla dzieci i dorosłych

 

 

Oferujemy indywidualne kursy. Zajecia dostosowane sa do potrzeb ucznia. Przygotowujemy naszych sluchaczy do matury z jezyka angielskiego oraz egzaminow CAE lub IELTS. Prowadzimy zajecia z Business English oraz zagadnien zwiazanych z branza medyczna lub hotelowa oraz kursy z innych dziedzin wymagajacych specjalistycznego slownictwa. Jestesmy otwarci na potrzeby naszych studentow.  Zapewniamy indywidualny tok nauczania oraz komfort pracy z nauczycielem.

 

 

                                                               

                                                                                  do góry UpArrow